Popis chaty / Lokace

popis přájezdu k objektu

Stylová dvojchalupa – dvojdům nad obcí Vítkovice v Krkonoších, ubytování na polosamotě u lesa, s výhledem na Zlaté návrší, Dvoračky, Kotel. K pronájmu samostatná přistavěná část, majitel bydlí v původní části.

Kapacita ubytování –  14 lůžek v patře. Dvě sociální zařízení, vana, sprchový kout. Vybavená kuchyň v přízemí (myčka, sporák),dvě lednice a trojšuplíkový mrazák, povlečení, vytápění el. přímotopnými tělesy.

Dispoziční  rozdělení :

 • Přízemí : společenská místnost s TV , sezením a kuchyň.koutem nebo čtvrtá ložnice (2+2 /rozkl.gauč k trvalému spaní), sociální zařízení
 • Patro : 3 ložnice (4+2, 3+2, 3), sociální zařízení, vstupní místnost (nebo společ.místnost  při použití přízemí jako ložnice)
 • Podkroví : dvě přistýlkové ložničky s japonskými lůžky přístupné z pokojů po žebříkových schodech

Pro zpestření pobytu nabízíme:

 • Zahradní vytápěný bazén 8,5 x 4 m  (vytápění za příplatek – spotřeba el.vytápění)
 • Zahradní nábytek, ohniště, přenosný grill na dřev. uhlí
 • Závěsné ruské kuželky
 • Zahradní kuželkářská dráha
 • V objektu je wifi připojení k internetu, 2x SkyLink satelitní televize.

Přízemí:

Samostatný letní vchod , koupelna s WC , TV+SAT , lednice, trojšuplíkový mrazák, myčka, mikrovlná trouba, sporák, 2 lůžka s možností dvou přistýlek (rozkládací gauč určený k trvalému spaní), posezení. S prvním patrem spojeno schodištěm s možností uzamčení schodů. Užíváno většinou jako společenská místnost. Koukněte se na video zachycující prostory v přízemí (ZDE).

1. patro:

3 ložnice se společným sprchovým koutem a WC , vstupní místnost je vybavena nábytkem pro užití jako společenská místnost při plném obsazení – kuřárna , TV. Nad dvěma pokoji jsou dispoziční ložničky se dvěmi japonskými lůžky. Koukněte se na video zachycující prostory v patře (ZDE).

 • pokoj 1 – 3 lůžka a 2 přistýlky v disp.ložničce přístupné z pokoje po žebříkových schodech (viz. foto interieru) .
 • pokoj 2 – 4 lůžka a 2 přistýlky v disp.ložničce přístupné z pokoje po žebříkových schodech
 • pokoj 3 – 3 lůžka

Letní rekreace:

Sběr lesních plodin, výlety po Krkonoších po značených stezkách, možnost vyjížděk na koních nebo v kočárech, půjčovny horských kol,v okolí různá koupaliště. U chalupy zahr. bazen 8,5 x 4m s hloubkou od 1,2 do 1,5m, vyhřívaný s filtrací. Užívání bazenu bez omezení – příplatek za vytápění splatný na místě.

Zimní rekreace:

Lyžařské vleky ve Vítkovicích, na Benecku, Dolních a Horních Mísečkách a dalších střediscích dosažitelných autem nebo autobusem. Ve Vítkovicích nový Snowpark pro snowboardisty. Zimní tůry na běžkách v udržovaných stopách (500 m od objektu). Zimní projížďky na koních nebo v saních tažených koňmi, půjčovny zimních sportovních potřeb.

Zábava:

Možnost zapůjčení sady zahradních her jako jsou kuželky + závěsná koule na ruské kuželky, klasické kuželky na zahradní kuželkářské dráze, petangue a další (podle aktuálního stavu). Po dohodě (v dostatečném předstihu) je možný pronájem golfové sady – k dispozici jsou dvě rekreačně zábavná cvičná herní pole, hole a míčky.

Omezení a upozornění:

Domácí zvířata po dohodě. Pokud si chcete vzít svého mazlíčka s sebou, berte na vědomí, že pozemek není oplocen.
Pro dojetí k objektu v zimní sezoně je nutné použití sněhových řetězů!
Veřejné parkoviště je u hlavní silnice, tj. 1km od objektu.

Popis lokace:

Vítkovice v Krkonoších , obec na trase Jilemnice – Horní Mísečky , se poměrně úspěšně snaží připojit k mnoha  rekreačním střediskům v Krkonoších .

Obec se rozkládá ve výšce cca 650 m n.m.. Rekreační služby jsou poskytovány v několika penzionech , ale hlavně jako ubytování v soukromí. Takže netrpí bolestí větších středisek, kde po sobě v hlavní sezoně lidé doslova šlapou . A pokud by Vám toto chybělo, je to všechno pouze přes kopec , za každým kopcem v jiném duchu.

Rokytnice nad Jizerou , Mísečky , Vrchlabí , Špindlerův Mlýn . Harrachov je kousek dál , ten je přes kopec z Rokytnice nad Jizerou. V obci je každodenně otevřený obchod s potravinami , několik restauračních zařízení různé úrovně , poštovní úřad a KLID.

Objekt sám je umístěn nad zástavbou obce , ve stráni , cca 1000 m od hlavní silnice , přístupný po místní komunikaci , která končí u objektu . Jedná se o chalupu , postavenou na místě původní chalupy , která na počátku století vyhořela. Na tomto místě vznikl nový objekt , postavený ve stylu původních krkonošských chalup. K tomuto objektu byla  přistavěna samostatná část , která Vám ráda poskytne příjemné a pohodlné ubytování ve výšce 720 m n.m. , s výhledem na vrcholky hor -Dvoračky, Kotel  a  nad chalupou potom výhled zpět do kraje k Jilemnici.

Celý objekt je vytápěn elektřinou, v přízemí kompletně vybavená kuchyň,  postele jsou s kompletním povlečením .

Comments are closed.